Jak można pomóc


Nie ma jeszcze leku na SMARD1.
Aby ograniczyć skutki choroby, a tym samym cierpienie Krzysia, konieczna jest regularna i intensywna rehabilitacja, opieka lekarska na najwyższym poziomie oraz specjalistyczny sprzęt. 

Pragniemy zrobić wszystko, żeby zapewnić mu jak najbezpieczniejsze i jak najszczęśliwsze dzieciństwo i wykorzystać wszelkie możliwości, jakie daje współczesna medycyna, aby możliwie opóźnić postęp choroby. Nasze zasoby finansowe są jednak ograniczone, dlatego z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy chcą i mogą nam pomóc.

Za każdą, nawet najmniejszą kwotę wpłaconą na rzecz naszego synka, będziemy bardzo wdzięczni.


Od sierpnia 2014 roku Krzyś jest podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", tak więc darowizny można wpłacać na jego subkonto. Można również przekazać na rzecz naszego synka 1% swojego podatku.

logo fundacji Zdążyć z Pomocą

Darowizny można też wpłacać na prywatne konto, założone przez nas w tym celu jeszcze zanim dostaliśmy się pod opiekę fundacji.
Środki, które na nim gromadzimy w całości przeznaczane są tylko i wyłącznie dla Krzysia - oczywiście na leczenie, rehabilitację, sprzęt ale też na poprawę komfortu życia i spełnianie w przyszłości jego marzeń.


Wojciech Zieliński mBank 68 1140 2004 0000 3002 7518 2416 


Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!